Innhold
1
Organisering

Styret

Role​Navn​E-post​Telefon
​Styreleder
​Vegar Johansen
​905 29 559
​Nestleder
​Berit Rimstad
berit_rimstad@hotmail.com
​402 02 992
​Sportslig leder
​Frode Pedersen
fpeders1@online.no​934 39 067
​Styremedlem
​Ole Albert Bøhn
grenigaard@gmail.com
​911 05 155
​Styremedlem
​Ingeborg Hønsen Aasvangen
ingeborg@aasvangen.com
​995 65 462
​Styremedlem​Linn Irene Møller​473 69 619
​Ungdomsrepresentant​Øyvind Løvstadlovstadjr@gmail.com
481 92 033

 
Andre

Rolle​Navn​E-post​Telefon
WEB ansvarlig 1
​Øyvind Løvstadlovstadjr@gmail.com
​481 92 033
WEB ansvarlig 2
​Vegar Johansen
vegar.johansen@nokas.com
​905 29 559
​Facebook ansvarlig 1
​Frode Pedersen
fpeders1@online.no
​934 39 067
Facebook ansvarlig 2
Øyvind Løvstadlovstadjr@gmail.com934 39 067
Revisorer
​Bente Holen
Trude J. N. Johansen
Valgkomite
​Han Christian Byhring (leder)
Per Even Brenna (medlem)
Cecilie Brenli (medlem)
Handicap kontakt
Frode Pedersenfpeders1@online.no934 39 067

Nes ski har tilbud/erfaring med HC utdøvere, tilbudet må tilpasses hvert enkelt behov.

Trenere sesongen 2019/2020:

Jr Gruppe (7 klasse og oppover)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
Hovedtrener​Frode Pedersen
fpeders1@online.no
934 39 067
Hjelpetrener​Geir Skjoldengesk130@gmail.com
​400 28 456
​Hjelpetrener​Roar Gulbrandsenro-gul2@online.no​950 24 309
​Hjelpetrener
​Dag Thorvikda-thor@online.no​977 21 804
​Oppmann
​Katrine Hernes
katrine_hernes@hotmail.com926 81 226

 

Rekrutt Gruppe

Oppstart av Rekrutt Gruppa er mandag etter høstferien vært år og aktiviteten avsluttes rundt påske. Følg med på nettsidene og Facebook siden vår for nærmere informasjon.

Spørsmål vedr Rekrutt Gruppa rettes til oppmann Marianna Kristiansen.
e-post: marianna@lakkproffen.no

 

Gruppe 1 (1-2 klasse)

Rolle​Navn ​E-post​Telefon
Hovedtrener​Olav Søbakk
orsobakk@gmail.com​476 01 023
​Hjelpetrener​Elisabeth Johnsen
elisabethjohnsen30@gmail.com
​911 86 515
​Hjelpetrener​Ole-Sverre Midling-Hansen
olesverreaahansen@hotmail.com
​413 76 179
Hjelpetrener
Jan Olav Christensenjanolavchristensen@hotmail.com911 30 062

 

Gruppe 2 (3-4 klasse)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
Hovedtrener​Amund Lier-Hansen
amu_hans@hotmail.com
​959 40 997
​Hjelpetrener​Malin Prytz Sørlie
malin.prytz.sorlie@outlook.com
​480 93 967
​Hjelpetrener​Espen Fjellhaug
espen-fj@online.no
​468 00 670
Hjelpetrener
Kjetil Holenkjetil-holen@hotmail.com930 81 961

 

Gruppe 3 (5-7 klasse)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
HovedtrenerHenning Kårstad
henning_kaarstad@hotmail.com
​934 12 738
​Hjelpetrener​Svein Tore Opdan
svein.tore.opdan@ahus.no
​908 37 725
​Hjelpetrener​Ole K. Helbø
okhelbo@gmail.com​952 78 248
​Hjelpetrener​Andreas Hoel
andreas.hoel@sbm-company.com
​948 27 771


 

 

 I fokus