Innhold
1
Organisering

Styret

Role​Navn​E-post​Telefon
​Leder og Sportslig leder​Frode Pedersenfrode.pedersen@nilfisk.com​934 39 067
​Nestleder​Arnt Hernesarnt.hernes@telia.no​932 21 501
Styremedlem​Vegar Johansenvegar.johansen@nokas.com 905 29 559
​Styremedlem​Trine Reitetrreite@online.no900 73 246
​Styremedlem​Berit Rimstad

berit_rimstad@hotmail.com

​402 02 992
​Styremedlem​Linn Irene Møller​473 69 619
 

 
Andre

Rolle​Navn​E-post​Telefon
WEB ansvarlig​Hans-Ingar Løvstadhil@atea.no
Facebook ansvarlig​Arnt Hernesarnt.hernes@telia.no
Revisorer​Tore Stokke
Bente Holen
Valgkomite​Eyvind Martinsen (leder valgkomite)
Terje Arnesen (medlem)
Handicap kontakt​Frode Pedersenfrode.pedersen@nilfisk.no

Nes ski har tilbud/erfaring med HC utdøvere, tilbudet må tilpasses hvert enkelt behov.

Trenere sesongen 2016/2017:

Jr Gruppe (7 klasse og oppover)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
​Hovedtrener​Ole Jonny Gigernesole.jonny@gigernes.com​400 08 255
  

 

Rekrutt Gruppe

Oppstart av Rekrutt Gruppa er mandag etter høstferien vært år og aktiviteten avsluttes rundt påske. Følg med på nettsidene og Facebook siden vår for nærmere informasjon.

Spørsmål vedr Rekrutt Gruppa rettes til Katrine Hernes.
e-post: mailto:katrine_hernes@hotmail.com

 

Gruppe 1 (1-2 klasse)

Rolle​Navn ​E-post​Telefon
​Hovedtrener​Hans Christian Byhringhcbyhring@gmail.com​934 68 586
​Hjelpetrener​Svein Tore Opdansvein.tore.opdan@ahus.no​908 37 725
​Hjelpetrener​Geir Skjoldeng.s@wictus.no​951 97 694

 

Gruppe 2 (3-4 klasse)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
​Hovedtrener​Rune StenbroRune.stenbro@gmail.com​906 03 897
​Hjelpetrener​Linda Spigsethlinda.spigseth@online.no​901 89 661
​Hjelpetrener​Camilla Botnesscbotness@gmail.com​908 41 370

 

Gruppe 3 (5-7 klasse)

Rolle​Navn​E-post​Telefon
​Hovedtrener​Torvald Otterdaltorvaldf@gmail.com​994 05 264
​Hjelpetrener​Arnt Hernesarnt.hernes@telia.no​932 21 500
​Hjelpetrener​Dag Thorvikdag.thorvik@nes-ak.kommune.no​977 21 804
​Hjelpetrener​Roar Gulbransenro-gul2@online.no​950 24 309

 

 

 I fokus